VšĮ Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centras

Alyvų g. 10a
LT-91208 Klaipėda

Tel./faks. (8 46)  36 70 44, vairuotojų mokymo klausimais (8 46) 34 18 08
info@klaipedospmrc.lt

Juridinių asmenų registras, kodas: 140199874
PVM mokėtojo kodas: LT401998716

Pasiteiraukite

Vardas *

El. paštas *

Klausimas *

Pažymėtus žvaigždute (*) laukelius užpildyti būtina

Klaipėda

VšĮ Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centras

VšĮ Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centras

Alyvų g. 10a, LT-91208 Klaipėda, Lietuva

Tel./faks. (8 46) 36 70 44, vairuotojų mokymo klausimais (8 46) 34 18 08

El. paštas info@klaipedospmrc.lt

Kaip mus rasti

Atvykti į Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centrą iš Klaipėdos autobusų stoties galima:

1-ojo maršruto autobusu (Bijūnų st. Minijos gatvėje), 8-ojo maršruto autobusu (Vėtrungės st. Taikos prospekte)

 

Direktorė Birutė Dirmotienė (8 46) 36 70 44 Birute.Dirmotiene@klaipedospmrc.lt
Pavaduotojas ugdymui Stasys Virkšas (8 46) 34 18 12 Stasys.Virksas@klaipedospmrc.lt
Pavaduotojas vairuotojų mokymui Rolandas Kirkilis (8 46) 34 18 08 Rolandas.Kirkilis@klaipedospmrc.lt
Pavaduotojas administracijos ir ūkio reikalams Algimantas Valiukas (8 46) 49 52 00 Algimantas.Valiukas@klaipedospmrc.lt

Direktoriaus pavaduotojas administracijos ir ūkio reikalams Algimantas Valiukas (8 46) 49 52 00 Algimantas.Valiukas@klaipedospmrc.lt
Viešųjų pirkimų specialistas Jonas Valinčius (8 46) 36 70 44 Jonas.Valincius@klaipedospmrc.lt
Sistemų administratorius Valerij Sokolov (8 46) 36 70 44 Valerij.Sokolov@klaipedospmrc.lt

Vyriausioji buhalterė Daiva Domarkienė (8 46) 34 57 98 Daiva.Domarkiene@klaipedospmrc.lt
Vyresnioji buhalterė Danguolė Pukinskienė (8 46) 34 57 98 Danguole.Pukinskiene@klaipedospmrc.lt
Buhalterė Irina Šarkova (8 46) 34 57 98 Irina.Sarkova@klaipedospmrc.lt
Kasininkė buhalterė Aldona Šarkienė (8 46) 34 57 98 Aldona.Sarkiene@klaipedospmrc.lt

Skyriaus vadovė Daiva Krapikienė (8 46) 34 18 12 Daiva.Krapikiene@klaipedospmrc.lt

Skyriaus vadovė Ilona Kavolėlienė (8 46) 36 70 44 Ilona.Kavoleliene@klaipedospmrc.lt

Skyriaus vadovė Danguolė Kisielienė (8 46) 34 31 36 +370 657 09557 Danguole.Kisieliene@klaipedospmrc.lt
Psichologė Egita Dadašova (8 46) 34 31 36 +370 657 09557 Egita.Dadasova@klaipedospmrc.lt

Skyriaus vadovė Eglė Radzienė (8 46) 49 52 00 Egle.Radziene@klaipedospmrc.lt

Skyriaus vadovė Orinta Adomavičiūtė (8 46) 34 18 12 Orinta.Adomaviciute@klaipedospmrc.lt
Mokymo dalies administratorė Jolana Moncevičienė (8 46) 36 70 44 Jolana.Monceviciene@klaipedospmrc.lt

Pavaduotojas vairuotojų mokymui Rolandas Kirkilis (8 46) 34 18 08 +370 699 95520 Rolandas.Kirkilis@klaipedospmrc.lt
Mokymo organizatorė Vaida Lavrenovienė (8 46) 34 18 08 +370 699 95520 Vaida.Lavrenoviene@klaipedospmrc.lt